Suzana Mančić: Jedva čekam da izađem iz bolnice, znam da puno nedostajem mom psu!

Svet 17.02.2012 07:56
Suzana Mančić: Jedva čekam da izađem iz bolnice, znam da puno nedostajem mom psu!


Voditeljka Suzana Mančić, koja je prošle nedelje operisala kuk na Ortopedskoj klinici na Banjici, dobro se oseća i najverovatnije će za nekoliko dana biti puštena kući.



Za razliku od onih koji su zbog pada na poledici i snegu bili prinuđeni da potraže lekarsku pomoć, nekadašnja “loto devojka” je podvrgnuta hiruškoj intervenciji zbog ozbiljne povrede koju je zadobila posle pada u emisiji “Bingo”.

“U ponedeljak će mi skinuti konce i posle toga bi trebalo da izađem iz bolnice”, rekla je Suzana Mančić i dodala: “Osećam se dobro, operacija je prošla u najboljem redu i svakodnevno idem na rehabilitaciju. Nije lako da u ovim godinama ponovo učite da hodate, potrebno je mnogo strpljenja. Poslednjih godina sam padala nekoliko puta, međutim, onaj u “Bingu” bio je najkobniji i operacija je bila jedino rešenje. Nije mi dosadno u bolnici, svakodnevno me posećuju prijatelji. Sama sam u sobi i to mi daje potrebnu privatnost. Ipak, jedva čekam da izađem, jer znam koliko moj pas Noa tuguje za mnom.”

Izvor



Dodaj komentar
  Anonimni komentar
Ime:
Lozinka:
  Zapamti me na ovom računaru

Naslov:
Pošalji mi svaki odgovor na moj komentar
Pošalji mi svaki novi komentar na ovaj članak