Sandra Obradović: Brendirana farmerka!

Press 22.01.2010 19:42
Sandra Obradović: Brendirana farmerka!


Sandra Obradović, bivša učesnica 'Farme', uskoro će lansirati kozmetičku liniju sa svojim imenom i postati zaštitno lice italijanskog veša 'Pompea'




Sandra Obradović, model i bivša učesnica „Farme", uskoro će lansirati svoju kozmetičku liniju koja će nositi njeno ime, a od marta je očekuje i potpisivanje ugovora sa poznatom italijanskog modnom kućom ženskog veša „Pompea". Obradovićeva, koja je po izlasku sa „Farme" dobila brojne poslovne ponude, kaže za Press da je izabrala najbolje.

- Uskoro putujem u Italiju kako bih utvrdila detalje oko saradnje sa „Pompeom", čije ću biti zaštitno lice u Srbiji i Evropi. To je brend veša koji i privatno nosim, pa mi neće biti teško da ga predstavim u pravom svetlu. Ono što mi je takođe primarno u ovom trenutku jeste što ću osnovati svoju liniju šminke u okviru neke od kozmetičkih kuća, sa kojima sam trenutno u pregovorima. Na taj korak sam se odlučila jer su većina mojih fanova tinejdžerke, koje mi stalno šalju poruke i pitaju me koji parfem, maskaru i sjaj koristim, pa će ovo biti moj poklon njima - kaže Sandra.

Sudeći po ponudama, čini se da je ova farmerka najbolje prošla od svih učesnika ovog rijalitija.

- Izašla sam iz anonimnosti i sada nastavljam dalje. Dobila sam i mnoge medijske ponude, što mi je i bio cilj, ali ne želim da donesem brzoplete odluke jer mi je karijera u medijima jako bitna - navela je Obradovićeva

Izvor



Dodaj komentar
  Anonimni komentar
Ime:
Lozinka:
  Zapamti me na ovom računaru

Naslov:
Pošalji mi svaki odgovor na moj komentar
Pošalji mi svaki novi komentar na ovaj članak