Pilerovi: Vrti nam se u glavi od toliko nula!
- Vrti nam se u glavi od toliko nula na čeku. Od osvojenog novca kupićemo stan, a ostatak novca ćemo oročiti i kasnije ga potrošiti za muzičko usavršavanje. Najveću zahvalnost dugujemo prolaznicima u Knez Mihailovoj ulici, koji su nas godinama slušali i nagrađivali naš rad. Zbog toga ćemo prvi CD nazvati „Knez Mihailo" - poručuju Pilerovi uglas.
Pobednici kažu da uživaju u popularnosti.
- Popularnost nas neće promeniti, ostaćemo onakvi kakvi smo bili i pre takmičenja. Završićemo Akademiju, a zatim ćemo videti gde ćemo se usavršavati - kaže Darko, a Sandra dodaje:
- Prija mi što me svi prepoznaju. Sve zvezde imaju svoju sobu. Zato, kada kupimo stan, volela bih da imam svoju sobu!
Nakon što su uzeli ček, Sandra, Darko i Danijel Piler ponovo su zasvirali u Knez Mihailovoj ulici. Oni će u nedelju, zajedno sa finalistom takmičenja Markom Pavlovićem iz Niša, nastupiti kao gosti Narodnog pozorišta u opereti „Slepi miš".

